NEA METAL

HAKKIMIZDA

10 yılı aşan sektör tecrübesi ve bilgi birikimini bugüne taşıyan Nea Metal, bu ilke çerçevesinde hizmet kalitesini ön planda tutan, yenilikleri esas alan, dünya piyasalarını yakından takip eden bakış açısıyla hep bir adım önde olmak, iş ortaklarımızın ihtiyaç ve memnuniyetine odaklanarak global pazarda rekabet edebilen öncü bir firma hedefindedir. Büyümesini; global bakış açısına borçlu olan Nea Metal, her zaman daha ileriye gitmek için yenilikçi yaklaşımı benimsemiştir. Müşteri odaklı üretim ve hizmet anlayışını; son derece yenilikçi yatırım araçları ile de destekleyen kurumumuz, sektörüne ; kalite ve dürüstlük farkındalığını beraberinde getirmiştir.

Türkiye ve Dünya için katma değer yaratmaya devam eden Nea Metal, ekonomiye, topluma ve çevreye verdiği değer ile üretmeyi sürdürmektedir. Gelecek için, şiar edindiği değerlerinden, Güvenilir Dürüst Çevreye duyarlı İnsana değer veren Gelişime, yeniliğe önem veren bir kurum olarak taviz vermeden üretmeye ve kalıcı değerler yaratmaya devam edecektir.

FAALİYETLERİMİZ 

Ülkemiz ve dünyanın önde gelen üreticileriyle çalışmalar yürütülerek, makine-imalat-gemi inşa gibi sanayi dalları ve sektörün ihtiyacı olan sıcak rulo-paket saclar, sıcak haddelenmiş levhalar, IPE-NPI-NPU-H grubu yapısal çelik profillerinin de yurtiçi ve yurtdışı satışları.

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
X